Lampa Moon

PODROBNOSTI
VÝŠKA 93 - 173 cm
VÁHY 6,5 kg
BARVA Černá
ZDROJ SVĚTLA LED | 320 ks
NAPĚTÍ 100-240V / 50-60Hz
VÝKON SVĚTELNÉHO ZDROJE 40W
DRUH SVĚTLA studená-neutrální-teplá (plynulá regulace)
5 199 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Kód: 189
Lampa Moon
product 3476
Tip
ZDARMAZDARMA
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

ampa Moon Lash s logem Noble Lashes - profesionální lampa na prodlužování řas.

Díky zakřivené hlavě světlo vyzařované lampou nevytváří stíny . Dokonale osvětluje pracovní plochu, nevytváří nadměrné teplo, neovlivňuje nepříznivě fungování lepidla a dalších přípravků používaných během procedury.

Pohyblivá hlava umožňuje otáčení o  360 ° ! Pevná montáž zajišťuje, že se lampa během procedury náhodně neotočí. Proto je k otáčení lampy potřeba trochu větší síly. 

Bude perfektní nejen při proceduře, ale také vám umožní pořídit dokonale nasvícené fotografie vašich děl. Plynulé nastavení světelného výkonu v rozsahu 0-100% a možnost nastavení barvy světla od teplé, přes neutrální, až po studenou ( v rozsahu 2700-5600K ), vám umožní přizpůsobit světlo individuálně prostředí a vaše aktuální preference. 

Výšku svítidla lze libovolně nastavit od 93 cm do 173 cm . 

Pokyny pro instalaci:

  1.  Zasuňte napájecí kabel do trubice stojanu a vyjměte jej ze základny stojanu.
  2.  Připojte stativ a svítilnu: uvolněte zajišťovací knoflík a vyjměte vnitřní trubku, poté ji připojte k hlavě svítilny a utáhněte zajišťovací knoflík.
  3.  Sestavte základnu: vložte napájecí kabel do velkého otvoru v základně. Připevněte trubku stativu k základně pomocí 3 šroubů.
  4.  Připojte kabel k napájecímu adaptéru a poté připojte ke zdroji napájení.

Návod k použití:

Nastavení výkonu: výkon lze zvyšovat krok za krokem od 1 % do 100 % otáčením vypínače ve směru hodinových ručiček, snižovat proti směru hodinových ručiček. 

Nastavení barvy světla: barvu lze upravit od 2700K do 5600K, postupně se zvyšuje ve směru hodinových ručiček, snižuje se proti směru hodinových ručiček.