Lepidlo FAST 3ml

PODROBNOSTI
OBAL Láhev
BARVA Černá
KAPACITA 3g
DOBA SCHNUTÍ 0,5 s
TEPLOTA 19-23 ℃
VLHKOST VZDUCHU 30–60 %
SLOŽENÍ ALKOXY-2-KYANOAKRYLÁT, ETYLKYANOAKRYLÁT, ANHYDRID FTALY, SAZÍ
269 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 168
Lepidlo FAST 3ml
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Rychleschnoucí lepidlo

Noble Lashes Glue Fast je jedno z našich nejrychleji schnoucích lepidel s dobou schnutí 0,5 sekundy. Vzhledem k tomu, že toto lepidlo je silné a extrémně rychle působící.

Ideální pro použití zkušenějšími stylisty, rychleschnoucí povaha tohoto lepidla není vhodná pro začátečníky. Noble Lashes nabízí celou řadu lepidel a začátečníci by měli hledat lepidla s delší dobou schnutí, která jim poskytne více času na zajištění správnosti prodlužovacích spojů.

Lepidla Noble Lashes pokrývají širokou škálu různých lepidel a stylisté by měli zajistit, aby byla dobře zásobena vším, co potřebují, aby mohli správně provádět jejich ošetření, protože některá lepidla jsou specializovaná na různé způsoby aplikace.

Varování před použitím

Lepidla na řasy jsou v první řadě velmi silné chemikálie a tak by se s nimi mělo zacházet. Stylisté by měli při používání lepidla na řasy Glue Fast dbát neuvěřitelné opatrnosti a vyhýbat se kontaktu s očima. Toto lepidlo je určeno pouze pro profesionální použití.

Noble Lashes Glue Fast má černou barvu, rychle schne a je navrženo tak, aby udrželo prodloužené řasy po dobu až deseti týdnů.

Upozornění: Před použitím protřepejte a skladujte na chladném suchém místě.

Lepidlo na řasy – klíčový nástroj v aplikaci prodlužování řas

Lepidla na řasy jsou silnou látkou, která se používá k lepení prodloužení řas na přirozené řasy klientky. Toto lepidlo je mnohem silnější než lepidlo, které se používá k připevnění falešných proužků řas, protože bylo speciálně navrženo tak, aby vydrželo několik týdnů, aby bylo ošetření řas účinné.

Stylista izoluje vhodnou řasu od přirozených řas klientky - jakmile je izolován, vybere stylista jednu řasu nebo objemový vějíř řas, který se přilepí na místo. Poté se na prodloužení řas nanese lepidlo a prodloužení se spojí s přirozenou řasou klientky. Řasový technik bude tento proces opakovat, dokud nebudou všechny prodlužované řasy přilepeny k řasám.

Lepidlo na řasy se používá k držení těchto prodlužovaných řas na místě, aby si je klientka mohla užívat, dokud se nevrátí pro doplnění nebo dokud jejich normální řasy přirozeně nevypadnou.

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ