Lepidlo Green 3ml

PODROBNOSTI
OBAL Láhev
BARVA Černá
KAPACITA 3g
DOBA SCHNUTÍ 1-2s
TEPLOTA 19-35 ℃
VLHKOST VZDUCHU 50–70 %
SLOŽENÍ

Ethylkyanoacetát, kyanoakrylát, polyalkylmethakrylát,

polyisokyanát, saze/D&C čerň č. 2, voda, N-methylpyrrolidon

289 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 264
Lepidlo Green 3ml
product 1247
Novinka Tip
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Další informace a varování před použitím

Glue Green je bestseller Noble Lashes! Toto lepidlo zasychá během 1-2 sekund a je navrženo tak, aby udrželo řasy po dobu 8-10 týdnů. Lepidlo je černé barvy a je doporučováno pro použití profesionály z důvodu rychlého schnutí. Popularita Glue Green je důkazem jeho neuvěřitelného vzorce.

Lepidla Noble Lashes jsou navržena pro použití v tandemu s řadou čisticích prostředků Noble Lashes a primerů Noble Lashes, aby byla zajištěna maximální přilnavost.

Lepidla na řasy jsou silné chemikálie, které jsou navrženy s dodatečnou pevností, aby uchovaly klientovo prodloužení řas po několik týdnů. Proto je třeba dávat velký pozor, když jsou aplikovány na řasy klientky, protože toto lepidlo by se nikdy nemělo dostat do očí. Toto lepidlo je určeno pouze pro profesionální použití.

Upozornění: toto lepidlo by mělo být skladováno na chladném suchém místě a stylisté by měli zajistit, aby se před použitím protřepalo.

Glue Green 3ml Velmi rychleschnoucí, takže vyžaduje hodně zkušeností. Doporučeno nejlepším profesionálům v prodlužování řas. Silná vazba. Barva: černá Zasychá během 1 - 2 sekund Vydrží řasy 8 - 10 týdnů Upozornění: Před použitím protřepejte. Skladujte na chladném a suchém místě. Pouze pro profesionální použití. Vyhnout se očnímu kontaktu.

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ