Pečující sada o řasy

Sada After Care Kit od Noble Lashes kombinuje sadu kosmetiky a doplňků, které mohou vaši klienti používat doma, aby si udržely řasy v čistotě. Sada obsahuje prémiový šampon na řasy spolu s malou lahvičkou s praktickým dávkovačem nahoře, třemi hřebínky na pročesávání a kartáčkem na čištění řas. 

299 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 111
Pečující sada o řasy
product 1805
Akce
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Nastartujte své podnikání pomocí sady After Care Kit
Prodlužování řas se stalo nejnovějším trendem v kosmetickém průmyslu. Moderní technologický pokrok umožnil, aby se prodlužování řas cítilo a vypadalo lépe než kdy předtím, kombinuje délku, natočení a objem a zároveň udržuje řasy pohodlné na nošení. Nicméně i nejnovější prodlužování řas vyžaduje péči a pozornost, aby vypadala co nejúžasněji a řasy byli vždy hygienicky čisté a předcházelo se komplikacím, které neočištěné řasy s sebou mohou nést.

 

Význam péče o řasy
Pro udržení prodlouženého, ​​nádherného efektu po ošetření prodlužováním řas budou vaši klienti muset o své řasy náležitě pečovat. Péče o prodlužování řas vyžaduje pečlivý přístup a citlivou kosmetiku, která nemůže obsahovat žádné látky, které by mohly dráždit pokožku nebo oči. Nemohou také obsahovat žádné složky, které by mohly interagovat s lepidlem na řasy, rozpouštět je a ničit efekt. Naštěstí sada After Care od Noble Lashes nabízí vašim klientům snadno sledovatelnou profesionální rutinu.

Šampon v sadě, šampon Pure Lash Shampoo, byl navržen speciálně tak, aby poskytoval nejvyšší kvalitu péče o prodloužení řas. Obsahuje tea tree olej, který má antibakteriální a antivirové vlastnosti a působí jako antiseptikum na drobné řezné rány a škrábance. Šampon dále obsahuje keratin, který stimuluje regeneraci řas, a také výtažek z ovesné slámy, který chrání a jemně posiluje vnější vrstvy přírodních řas. Receptura společně poskytuje prémiové řešení péče o řasy.