Primer 15ml

Popis

Dlouhodobá výdrž spojů, rychlejší schnutí lepidla a efektivnější práci pro řasové stylisty v sobě spojuje tento produkt s názvem Primer. Představujeme vám základní produkt ve výbavě profesionálních řasových stylistů. Primer zajistí očištění řas od veškerých nečistot jako jsou prach a různorodé usazeniny. Velmi důležitou vlastností je schopnost odmaštění řas a tím pádem jejich perfektní příprava pro použití lepidla na řasy.

Použití

Pro plošné odmaštění použijte LA kartáčky a pro detailní čištění meziřasového prostoru použijte mikrokartáčky. Ideální množství tekutiny na kartáčku je takové, že je jeho hlavička vlhká. Dbejte na to, aby kartáček nebyl zcela nasátý tekutinou, v takovém případě jej odvlhčete. Správný objem aplikované látky je takový, který klienta chrání před jakýmkoliv kontaktem se sliznicí.

 

Objem: 15 ml
Barva: průhledná

219 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 93
Primer 15ml
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu


Příprava řas a ošetřovaných oblastí před aplikací prodlužování řas vyžaduje mnoho práce. Oblasti bude nutné vyčistit pomocí některého z čističů Noble Lashes, aby se maximalizovala účinnost lepených spojů a aby lepidlo drželo pevně.

Po vyčištění přichází primer, Noble Lashes Eyelash Primer dále připravuje přirozené řasy klientky pro aplikaci prodloužení řas. Byl speciálně navržen tak, aby odstranil veškeré zbytky kosmetiky a přírodních olejů, dále dočistil řasy a připravil je tak, aby se zvýšila účinnost lepidla na řasy a umožnilo maximální přilnutí prodloužení k řase.

Vysoká kvalita
Tento Primer na řasy lze použít na přirozené i prodloužené řasy, protože byl speciálně navržen tak, aby neovlivňoval vazby jakýchkoli existujících prodloužených řas. Všestranný a silný tento primer je ideální jak pro zcela nové aplikace řas, tak i pro doplnění řas. Použití tohoto primeru zajistí, že lepidlo na řasy přilne rychleji, čímž se zkrátí doba aplikace ošetření. Proto je nutné dbát na to, jaké jsou podmínky v místnisti. Pokud lepidlo schne rychleji, tak doporučujeme použít pouze Cleaner. 

 

Tento primer na řasy byl speciálně navržen pro použití v tandemu s čističem řas Noble Lashes, který umožní oběma produktům působit tak, aby navodily maximální přilnutí lepidla na řasy.

 

Jak používat
Ošetření prodlužování řas by mělo začít odstraněním veškerého make-upu a mastnoty s použitím čističe řas nebo odličovače. Po důkladném vyčištění naneste malé množství primeru na jednorázový vatový tampon a protřete řasy klientky. Během tohoto procesu by měly zůstat oči klientů zavřené a stylisté by měli dbát na to, aby se žádný produkt nedostal přímo do očí.