Professional Eyelash Cleaner 15 ml

Cleaner je dokonalý přípravek k čištění a odstranění nečistot z řas, jako příprava před prodloužením řas.

Pro dlouhodobou trvanlivost prodloužených řas je důležité správné očištění, odmaštění řas.

Doporučujeme použít velurový aplikátor pro rychlé očištění. Pro důkladné očištění meziprostoru řas použijte microbrushes.

Obsah: 15ml

Barva:  Transparentní

219 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 99
Professional Eyelash Cleaner 15 ml
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu


Cleanser je navržen tak, aby snadno a důkladně vyčistil řasy klientky před jakýmkoli ošetřením a připravil řasy na aplikaci prodloužení. Tento čisticí přípravek Noble Lashes vyčistí a připraví řasy tak, aby zajistil maximální přilnavost lepidla na řasy, poskytne vám dokonale čistý povrch, ze kterého budete pracovat, a zajistí, že v něm nebude mastnota ani špína snižující účinnost lepidla na řasy.

Znečištěné řasy způsobí, že lepidlo na řasy zeslábne a bude méně účinné, což povede k tomu, že prodlužované řasy odpadnou z přirozené řasy, na rozdíl od toho, aby vydržely odpovídající počet týdnů nebo dokonce celý cyklus přirozených řas, dokud se samotná přírodní řasa neuvolní a znovu naroste. - to může vést ke špatné léčbě a nešťastným klientům. Čištění řas je proto důležitou fází procesu aplikace a vyžaduje vhodné čisticí prostředky, aby bylo zajištěno jeho správné dokončení.

Jakmile jsou řasy vyčištěny, doporučuje se použít některý z primerů na řasy Noble Lashes k základnímu nátěru řas před lepením a k zajištění maximálního přilnutí lepidla na řasy.

 

Noble Lashes Lash Cleanser lze použít jak na přírodní řasy, tak na prodlužované řasy. Naši odborníci zdokonalili složení, aby zajistili nejen jeho vysoký výkon, ale také to, že neovlivní žádné existující vazby prodlužovaných řas, které jsou již na víčku, což z něj činí ideální čisticí prostředek jak pro čerstvé aplikace řas, tak pro ošetřování.

 

 

Cleanser snadno čistí prodloužené řasy, aniž by dráždil oči. Čisticí přípravek Noble Lashes připraví řasy na aplikaci prodloužení řas. Náš čistič vyčistí a připraví řasy na maximální přilnutí lepidla. Navíc, protože lepidlo bude lepit rychleji, zkrátí se celková doba aplikace. Čisticí přípravek lze použít na přírodní nebo prodloužené řasy, takže je ideální jak pro počáteční aplikaci, tak pro doplnění. Náš čisticí prostředek neovlivní žádné existující vazby prodlužovaných řas. Návod: Každý proces prodlužování řas začněte odstraněním make-upu bezolejovým odličovačem. Po důkladném vyčištění naneste malé množství primeru na jednorázový vatový tampon a protřete jím řasy své klientky. Použijte u každé klientky před aplikací prodlužování řas. Při aplikaciby měly být oči klienta zavřené, neaplikujte přímo na oči. Pro maximální přilnavost lepidla se doporučuje použít Lash Primer a Lash Cleanser.

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ