Remover gel

Gelový Remover je ideální pro odstranění prodloužených řas, odstraňování zbytků lepidla z pokožky a nástrojů.

Speciálně navržený vzorec nepoškozuje přírodní řasy a je v souladu s lékařskými normami.

Velmi šetrný gel nestéká, můžete tedy pohodlně a bezpečně odstranit prodloužené řasy.

Obsah: 15ml

Barva:  Transparentní

249 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 102
Remover gel
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Proč je odstraňovač lepidla užitečný?
Glue Remover je speciální látka, která je určena k odstranění lepidla na řasy držící umělé prodlužování na místě. Obvykle bylo speciálně navrženo tak, aby rozložilo složité a silné chemikálie, které jsou přítomné v lepidle na řasy, tyto chemikálie jsou nezbytné k tomu, aby lepidlo zůstalo přichyceno k víčku ještě týdny po ošetření.

Odstraňovač lepidla funguje tak, že rozpouští lepidlo na řasy, což zase způsobuje uvolnění přirozených řas. Stylisté mohou použít štětec, q-tipy a pinzetu k odstranění umělých rozšíření z očních víček své klientky a vytvořit tak nový základ pro nové ošetření. Noble Lashes Gel Remover se snadno ovládá s hustou konzistencí, která nestéká, takže je ideální pro začátečníky nebo stylisty, kteří mají rádi produkty navržené pro jejich snadné použití.

Z těchto důvodů jsou odstraňovače lepidla absolutní nezbytností v sadě nástrojů každého stylisty a jsou speciálně navrženy tak, aby zajistily, že klienti mohou před novým ošetřením řádně odstranit všechny staré nebo nechtěné řasy. Odstraňovače lepidla Noble Lashes pracují specificky tak, aby narušily lepidlo a způsobily, že se prodloužení uvolnilo nebo spadlo z oka, dodají klientce svěží řasy před čištěním a stylistovi získají nový základ pro práci. Ideální pro klientky, které se svými stávajícími řasami nudí a hledají změnu stylu, nebo pro stylisty, kteří dávají přednost odstranění starých řas z víčka, aby si usnadnili kompletní svěží sadu.

Upozornění před použitím
Roztoky na odstraňování lepidla jsou silné chemikálie, které byly speciálně navrženy tak, aby rozbíjely neuvěřitelně pevné vazby lepidla na umělé řasy, takže díky svému účelu bude mnoho z nich přirozeně obsahovat silné a drsné chemikálie a potenciální dráždivé látky.

Z tohoto důvodu by měli stylisté věnovat maximální pozornost používání těchto produktů při svých ošetřeních, aby byla zajištěna bezpečnost svých klientů. Klienti by měli sedět vzpřímeně s pevně zavřenýma očima a stylisté by měli dbát na to, aby se produkty nikdy nedostaly klientovi do očí.

Tento gelový odstraňovač by měl být aplikován na bázi klientských řas a kartáčem nahoru přes ně. Obzvláště nepoddajné řasy je třeba otřít q-tipem nebo sloupnout pinzetou, aby se vytrhly.

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ