Tréninkový set Premium

Tréninková sada Noble Lashes premium je ideální tréninková sada pro rozvíjející se řasové techniky. Tato sada vám umožní trénovat dříve, než budete mít klienty, nebo zdokonalit své dovednosti, když budete mít volnou chvíli.

Sada se skládá z:

1) Tréninkové hlavy s výměnnýma očima

2) Dva páry očí navíc

3) Tréninkové řasy v paletkách Volume Training (dvě palety)

1 199 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 225
Tréninkový set Premium
product 2682
Novinka Tip
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Prémiová sada pro prémiový trénink

Tréninkový set Premium nabízí perfektní vybavení, které vám pomůže začít vaši cestu stát se stylistou. To má vše, co potřebujete k tomu, abyste vynikli ve své kariéře a bez obav procvičovali aplikaci prodlužování řas, dokud nebudete připraveni trénovat na skutečných klientech!

Naše tréninkové sady mohou použít stylisté k absolvování prvních fází školení potřebného k ošetření řas klientům. Prémiová tréninková sada vám nejen pomůže poskytnout nástroje, které potřebujete k úspěchu, ale je také ekonomičtější než standardní tréninkové hlavy.

Kromě toho mohou plně kvalifikovaní stylisté používat tréninkové sady vedle své současné práce k nácviku nových technik nebo jednoduše k úpravě oblastí, se kterými se potýkají, zdokonalují své dovednosti a pomáhají poskytovat kvalitnější služby svým budoucím klientům.

Sada obsahuje:

Tato konkrétní sada je vybavena vysoce kvalitní hlavou Grazyna, třemi páry vyměnitelných očí, které můžete odstranit a vyčistit, a dvěma kompletními paletami tréninkových řas - tyto produkty vám poskytnou neuvěřitelný základ, ze kterého můžete posílit svůj trénink.

Tréninkové oči, které se dodávají se sadou, jsou absolutně znovu použitelné, stačí odstranit předchozí řasy pomocí odstraňovače prodloužení řas - což vám umožní získat velký objem tréninku a zároveň usnadní odstranění jakýchkoli chyb, které jako začátečník v oboru nevyhnutelně uděláte udělat!

Prémiová tréninková sada obsahuje také dvě objemové tréninkové palety, každou naplněnou objemovým tréninkovým prodloužením řas. Tyto řasy byly navrženy tak, aby konkrétně pomáhaly při nácviku metody objemové aplikace.

Proč si vybrat Noble Lashes

Ve společnosti Noble Lashes máme vysokou úroveň závazku vůči stylistům a rádi podporujeme komunitu v jejich vývoji – proto chceme zajistit, že budeme poskytovat vysoce kvalitní produkty, které vám poskytnou ten nejlepší základ pro ošetření. K dnešnímu dni jsme na našich kurzech vyškolili přes 10 000 lidí a rádi pomáháme komunitě stylistů růst a prosperovat!

Noble Lashes je průmyslový titán, jsme jedničkou v oblasti prodlužování řas v celém Polsku a víme, že to má svůj důvod, protože nám záleží na kvalitě našich produktů. Máme pověst, kterou si musíme udržet v Polsku i v Evropě, a rádi bychom to zajistili.

Sada se skládá z:

1) Tréninkové hlavy s výměnnýma očima

2) Dva páry očí navíc

3) Tréninkové řasy v paletkách Volume Training (dvě palety)