Urychlovač lepidla

289 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 291
Urychlovač lepidla
Urychlovač lepidla
Tip
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Snižte dobu schnutí přilnavosti

Kromě čištění, a možná nejzřejmější funkce lepidla, je příprava řas na přilnutí. Absolute Glue Starter urychluje dobu schnutí jakéhokoli lepidla použitého ke spojení umělého prodloužení řas s přírodními řasami. Zrychlení doby schnutí lepidla pomáhá ještě více urychlit vaše ošetření, což vám umožní uvolnit váš rozvrh pro více schůzek! Spouštěč lepidla urychluje dobu schnutí bez použití jakýchkoliv externích nástrojů, mlhových strojů nebo ventilátorů.

Lepidlový startér vytváří ochrannou vazbu přes klientské řasy současně s čištěním. Tento povlak chrání řasy před poškozením a tvoří se do ochranného filmu.

Kromě všech těchto funkcí Absolute Glue Starter také dobře voní! Obsahuje příjemnou vůni růže, která přináší trochu aromaterapie do pracovního prostoru a přidává další úroveň luxusu do vašich procedur.

Jak používat

Stylista by měl být při používání tohoto produktu opatrný, protože by se neměl dostat do očí vašich klientů, takže byste měli zajistit, aby jejich oči zůstaly po celou dobu ošetření zavřené. Za prvé, Absolute Glue Starter by měl být pečlivě aplikován na přirozené řasy klientek pomocí mikro kartáčku Noble Lashes. Tím se řasy zbaví mastnoty a nečistot a povrch se připraví na ošetření. Současně se vytvoří ochranné povlaky produktu a přírodní řasy jsou připraveny k aplikaci prodlužování řas!

Nový přírůstek! Prodlužte si řasy velmi rychle s příjemnou vůní. 1. Urychlete dobu schnutí jakéhokoli typu lepidla bez mlhy a ventilátoru. 2. Odstraňuje veškeré nečistoty a mastnotu z přírodních řas, vytváří krycí film, který ochrání vaše přirozené řasy před poškozením. ZPŮSOB POUŽITÍ: 1. Aplikujte Absolute Glue Starter na přírodní řasy pomocí mikro štětců Noble. 2. Poté se odstraní mastnota a nečistoty z přírodních řas. 3. Současně se tvoří povlakové filmy. 4. Dokonalé přírodní řasy pro prodloužení jsou nyní připraveny!